Bankszámlaszám: 11742173-26041825

"Mi a gazdikat oktatjuk és a kutyusokat neveljük."

Dr.Rex Kutyás Egyesület

Dr.Rex Kutyás Egyesület

Minden ami kutya

Dr.Rex Kutyás Egyesület

Minden ami kutya

previous arrow
next arrow
Slider

Tesco "Ön választ, mi segítünk" program

2018. február végén Egyesületünk pályázatot nyújtott be a Tesco "Ön választ, mi segítünk" programjára, amely keretében várjuk minden Dr.Rexszet kedvelő Barátunk szavazatát a Tesco budai és budaörsi áruházaiban. Amennyiben sikeresek leszünk a pályázaton "A hogyan tegyük jobbá saját környezetünket" témakörben gyermekorvos, állatorvos, gyógypedagógus, kutyakiképző, gyerek pszichoterapeuta, habilitációs oktató, állattáplálkozási szakemberek bevonásával tartunk a családok részére szemináriumokat a környezettudatos és egészséges életmód, valamint az állatjólét biztosítása érdekében.

Tesco

Rólunk

„Azzal foglalkozom, amire 6 éves korom óta vágytam és imádom. Kell ennél több?” Rexnek a német juhász kutyának, az ország „legszőrösebb asszisztensének és kutyás dokijának” életét rengeteg ember ismerte meg és követi nyomon. Gyógyítást segítő, egészségmegőrző tevékenysége az egyik legismertebb kutyává tette, nagyon sokan zárták szívükbe és kísérik figyelemmel mindennapi munkáját, utazásait. Kalandos volt már Varga doktor és Rex egymásra találása is, amiben annak idején egyesületünk szakemberei nyújtottak segítséget és amelynek eredményeként mindkettőjük élete gyökeresen megváltozott. Kutyás egyesületünk alapcélként tűzte ki a gyermekek és a kutyák kapcsolatának fejlesztését. Egyesületünk alapfeladata, hogy megvalósítsa Rex és gazdája – a gyermekgyógyász szakorvos – elkötelezett és a beteg gyermekeket és intézményeket támogató, karitatív céljait.

Facebook

Bankszámlaszám: 11742173-26041825 (OTP)

Adószám: 18942666-1-13